Poznaj naszą firmę

Od ponad 15 lat dostarczamy nowoczesne i ekologiczne Profesjonalne środki czyszczące,
przeznaczone dla przemysłu stoczniowego, morskiego, transportowego, hutniczego, paliwowo-energetycznego, spożywczego, budowlanego itp.

Siła czystości bezpieczna dla środowiska…

…od ponad 15 lat!

Firma ROOTO SYSTEM sukcesy na polskim rynku odnosi już od ponad piętnastu lat. Działalność rozpoczęliśmy od świadczenia usług profesjonalnego sprzątania obiektów, naszymi Klientami do dziś są strategiczne obiekty handlowo – usługowe na terenie Trójmiasta.

Wraz z rozwojem firmy, postanowiliśmy sukcesywnie rozszerzać naszą działalność o nowe gałęzie, w tym handel Profesjonalnymi Środkami Czyszczącymi. Oferujemy profesjonalne środki czyszczące z UE oraz Stanów Zjednoczonych. Nasze produkty stosowane są w przemyśle hutniczym, energetycznym, morskim, stoczniowym, motoryzacyjnym, lotnictwie, budownictwie, żegludze oraz w przemyśle spożywczym.  W trosce o środowisko naturalne, wprowadzamy na rynek jedynie produkty spełniające wysokie normy ekologiczne, zgodne z dyrektywami Unii Europejskiej.

Swoją obecną pozycję na rynku i uznanie klientów nasza firma zawdzięcza przede wszystkim jakości oferowanych wyrobów i świadczonych usług. Prowadzone działania marketingowe zaowocowały współpracą z licznymi odbiorcami naszych produktów oraz usług na rynku ogólnopolskim. Szeroka gama oferowanych przez nas towarów i usług pozwala na spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Podejmując z nami współpracę spotkają się Państwo z fachowym doradztwem i uprzejmą obsługą.

 

Zapewniamy Państwu najlepszą CENĘ, najwyższą JAKOŚĆ i absolutną TERMINOWOŚĆ.


 

Jesteś zainteresowany współpracą ?
Skontaktuj się z nami!

Aktualności